KONST / Litografier / Färglitografi 8873480
nr 887 3480
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi , Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Af Chapman, signerad. 188/225, 35x48
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 april 2014
kl 20:45:50
200 kr
300 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant